Спа центри

ЕДЕМ ВЕЛНЕС ДООЕЛ

СПА, велнес, фитнес и физикална терапија

Марјан Димитриев 072/229-299 ул.Малдинска бр.277 Струмица

- 10 % директен попуст за за сите видови масажа и третмани на лице и тело

- 20 % директен попуст за користење на СПА услугите во првиот час и 50% попуст за користење на СПА услугите во вториот час

- 20 % директен попуст за сите третмани од физикална тераоија и рехабилитација, лични тренинзи и корективни вежби

*Фитнесот ќе се наплаќа по редовна цена

ДУТ Хотел СИРИУС

Хотел и СПА центар

Наташа Шапковска 034/345-131 ул.Маршал Тито бр.195 Струмица

Web: http://hotel-sirius.com.mk/

- 7% за ноќевање со полупансион + СПА, со вклучени: базен, џакузи, солена бања, турска бања, парна бања, финска сауна, инфраред сауна и фитнес сала.

- За група од повеќе од 10 лица користење на сите наведени услуги (освен масажа) за дневна карта од 400 денари. Масажата се наплаќа по редобна цена